GÓRY, UKRAINA
Komentarze 4

Zakarpackie biwakowanie – namiot Halin 3 od Regatty

W podróżowaniu z namiotem najfajniejsze jest to, że najpierw wybiera się widok z okna, a potem stawia swój przenośny dom. Potwierdzi to każdy – rasowy i początkujący – biwakowicz.
My dodamy jeszcze – fajnie, gdy i przenośny dom jest fajny. Co to oznacza w odniesieniu do namiotu? Przede wszystkim łatwość i szybkość jego rozstawienia, niską wagę i niewielkie rozmiary po złożeniu. Liczy się też estetyka oraz staranność wykonania.


Mając za sobą sprawne postawienie namiotu, i patrząc na to, jak pięknie jego stalowo-bordowa konstrukcja prezentuje się na tle zielonych wzniesień ukraińskiego Zakarpacia, wiedzieliśmy jedno. Namiot HALIN 3 firmy REGATTA to dobry wybór!

Lekki  kompaktowy namiot HALIN 3 wykonany jest w konstrukcji tunelowej. Ze względu na wymiary (po złożeniu: 48x18x18 cm, rozłożony: 350x190x100 cm) i wagę (3,5 kg) sprawdza się podczas pieszych lub rowerowych rodzinnych wycieczek.
Wewnątrz jest dużo miejsca (my czuliśmy się, jak w pałacu – biorąc pod uwagę fakt, że z 3-osobowego namiotu korzystaliśmy jedynie we dwoje), zwłaszcza że do dyspozycji jest nie tylko część sypialna, ale i spory przedsionek (zabezpieczony przed wnikaniem wody), a także praktycznie rozmieszczone kieszenie wewnętrzne na drobiazgi.
Są nawet uchwyty na lampki, a liczne wywietrzniki zapewniają swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz namiotu.

Zobaczcie jak HALIN 3 od REGATTY świetnie się prezentuje wśród zieleni Zakarpacia. Widać, że budzi zainteresowanie, prawda? 😉

4 komentarze

 1. evo1202 napisał(a):

  No nie da się ukryć, iż noc pod namiotem ma swoje uroki, a tym bardziej kilkudniowy wypad. A jak z wodoszczelnością tego namiotu ? Daje radę ?

 2. Bardzo komercyjnie pachnący tekst 🙂

  Ja nie lubię namiotów, wolę stare szałasy, opuszczone stajnie, obory i inne tego typu klimatyczne miejsca. Nawet Duży kamień jest dobry, jeśli pod nim znajdzie się miejsce dla mojego zwierzaka. A że każda wyprawa jest konno, to już wiadomo czemu wspomniałem o stajniach i oborach 🙂

  • Można i tak 😉
   Co do tekstu – namiot Halin 3 otrzymaliśmy do testu od firmy Reggatta, stąd wpis umieszczony jest w kategorii „sponsorowane”, aby czytelnicy nie mieli w tej kwestii wątpliwości.
   Test na etapie ukraińskiego biwaku wypadł pozytywnie i nic nie poradzimy na to, że namiot Halin 3 prezentuje się świetnie i tak też się sprawdził 🙂
   Pozdrawiamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s