Kordyliera Patagońska plus ARGENTYNA/BRAZYLIA/CHILE 2015

POSTY Z PODRÓŻY

Właśnie szykujemy się do kolejnej wyprawy. Start w lutym. Naszym celem jest Patagonia. Relację z wyjazdu znajdziecie na naszym blogu.

Zaczynamy przekornie na ”Końcu Świata” w Ziemi Ognistej, stamtąd ruszamy pod Trzy Wieże, serce parku narodowego Torres del Paine w Chile, potem Dymiąca Góra, czyli słynny Fitz Roy rozgrzany do czerwoności pierwszymi promieniami słońca oraz wielki błękit, w postaci potężnego lodowca Perito Moreno, który mamy nadzieję, zgotuje nam głośny i mokry spektakl, za sprawą odrywających się od niego fragmentów lodu. Zanim jednak wychłostają nas patagońskie wiatry, odwiedzimy Andaluzję, wygrzejemy nasze ciała w gorącym, nie tylko ze względu na atmosferę i pogodę, ale też szał karnawałowych przygotowań, Rio. Na koniec kolejna potężna dawka słońca i emocji – wodospady Iguazu. Tak w głównych punktach, przedstawia się plan, naszej ponad 3 tygodniowej podróży „Kordyliera Patagońska plus”. Rejon Kordyliery Patagońskiej to serce wyprawy, plus – miejsca, które odwiedzimy dodatkowo.

„Kordyliera Patagońska plus” to – poza oczywistym rodzinnym i obieżyświatowym charakterem oraz dawką materiału na naszego bloga – wyprawa fotograficzna. Mamy nadzieję, uchwycić piękno najbardziej spektakularnych miejsc, pejzaży i cudów natury od widowiskowo położonego Rio, przez górskie krajobrazy Patagonii, na niezwykłych wodospadach Iguazu (nie) kończąc. Zebrany materiał posłuży do stworzenia kalendarzy. Pieniądze z ich sprzedaży, zostaną przekazane na cele charytatywne.

KALENDARZE ZWIEDZAJACSWIAT NA AUKCJI WOŚP

PATRONAT MEDIALNY:

logo_PoznajSwiat

WWW_TRAVELBIT_PL_logo2_CMYK

imprezy.pl

unnamed[1]

mnlc_kolor

parabuch_logo

navigator_1000x200[1]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s